• V piatkový večer 3.11. zo školskej budovy vyliezli rôzne strašidlá či halloweenské masky a so svojimi svetielkami sa vybrali  na večernú prechádzku dedinou. V tme sa ozývalo hlasnú booooooo, huuuuu, ááááááá......

Po návrate do telocvične začala riadna zábava. Za TOP masku pani učiteľky odmenili Nikolasa Baloga a Lenku Juhászovú. Všetky masky boli úžasné, nápadité.

Počas rôznych balónových a jablkových súťaží sa žiaci pretekali, kto bude lepší, vtipnejší, šikovnejší. Všetci boli fantastickí.

Po súťažiach zaznela hudba do tanca a veru nikto nezostal sedieť, keď začul obľúbený Piatoček, Jede, jede mašinka, Bohyne, Barbie Girl či iné chytľavé skladby.

Čo by to bol za večer, keby sa nehľadali cukríky po tmavej škole, kde sa ozývali čudné zvuky.  Niektorí so strachom, zároveň so smiechom, iní hrdinsky veselí našli u školskej kostry sladkosti.

Možno už dnes sa niektorí tešia na budúci strašidelno veselý Halloween.