Piatok 17. 8. 2018

1. júna bol sviatok všetkých detí

Naše deti z MŠ si prišli na svoje a do sýtosti si užili svoj sviatok počas troch dní.
31.5.2017
Za asistencie pani učiteliek a žiačok ZŠ mali na školskom dvore stanovištia, kde si preverili svoje športové schopnosti. Neskôr ich teta Viktória premenila maľovaním na zvieratká, spidermanov, pirátov a princezné.

1.6.2017
Ráno plný očakávania nasadli do áut a cestovali do Levíc. Cieľ bol Vojenský útvar. Hneď pri bráne ich vítali vojaci,ktorí im ukázali svoje zbrane, vojenské autá . O krátku chvíľu vojaci deti premenili na zamaskovaných vojakov . Pochutnali si vo vojenskom stane na placke, zasúťažili si a v závere pobytu v útvare sa zastavili pri vojakoch, ktorí predvádzali ako sa brániť v sebe obrane.Unavení, plní zážitkov sme sa vrátili do materskej školy.

2.6.2017 deti sa vybrali do Jurskeho parku, kde zavŕšili sviatok detí. V krásnom prostredí sa hrali, hojdali , šmýkali, behali, proste šantili.
Ďakujeme všetkým sponzorom za darčeky
a rodičom , za bezpečnú prepravu do Levíc a späť./p. Beleckému, p. Moravskej, p. Sulinovej, p. Dukonymu, p. Ing. Furiovej a p. Horváthovi/.