Sobota 18. 8. 2018

Karneval 2017

Tento týždeň sme si v našej škole pripomenuli karneval, ktorý sa uskutočnil v kultúrnom dome. Žiaci a škôlkári si spoločne s rodičmi a pani učiteľkami pripravili masky a navzájom súťažili. Porota hodnotila v kategóriách - škôlkári, prvý stupeň, druhý stupeň individuálne masky a druhý stupeň skupinové masky. Pri hodnotení mala porota veľmi ťažkú úlohu, pretože rok čo rok sú masky prekvapivejšie a zaujímavejšie. Medzi škôlkármi sa medzi najlepšími umiestnili - Matthias Tauš, Saška Molnárová  a Gabko Dukony. Medzi žiakmi 1. - 4.roč. zvíťazili Ninka Porošinová, Viki Mihálková, Betka Pilinská, Dianka Franková a Erika Dukonyová. V kategórii individuálnych masiek zvíťazili Michalka Belecká, Simon Vražel a Cyril Valko. Skupinovým maskám dominovala VIII.A, ktorá stvárnila rozprávku Mrázik. Na druhom mieste skončila VII.A - čínsky drak a tretie miesto patrilo IX.A, ktorá si pripravila šachovnicu s figúrkami. Karneval bol plný súťaží, aktivít a dobrej hudby.