• Snehuliaci s prekvapením

• Dnes, 22. decembra , poslednýkrát v tomto kalendárnom roku zasadli deti do školských lavíc a pokúsili sa niečo múdre dostať do svojich hlavičiek. Všetky už boli veľmi netrpezlivé a najradšej by už boli doma a nasávali vianočnú atmosféru. Ale aj tie posledné chvíle v škole boli predsa len nádherné. Postarala sa o to pani Kisová, ktorá svojimi zručnými rukami a úžasnou tvorivosťou zhotovila pre každého žiačika na prvom stupni darček - veselého snehuliačika a pridala k tomu aj sladké prekvapenie. Deťom to spravilo obrovskú radosť a každé z nich sa osobne kresbičkou a pár slovami poďakovalo autorke tohto skvelého nápadu.
            Pripája sa celý pedagogický zbor a celej rodinke Kisových želáme krásne Vianoce!