• Koniec školského roka

•      Neuveriteľný rok, rok, na ktorý nikto z nás nezabudne, rok ktorý poznačil životy miliónov ľudí. Rok v ktorom sme zažili mesiace, ktoré vojdú do dejín.

Mám tú česť zhodnotiť a ukončiť aj náš školský rok 2019/2020.

Situácia v našej krajine nás na jednej strane obmedzila a na druhej strane nás posunula vpred a ukázala ďalšie možnosti vzdelávania. Bola to skúsenosť pre nás všetkých, malých i veľkých, rodičov aj učiteľov. Neboli to ľahké chvíle, v ktorých sme si hľadali vzájomné cesty komunikácie, ale sme na konci nášho snaženia. Veľmi rada by som osobitne chcela poďakovať rodičom, ktorí sa svedomito a pravidelne venovali svojím ratolestiam..... verte, že spomienky na spoločne strávené chvíle si Vaše deti uchovajú počas celého života. Chcem pochváliť žiakov, ktorí pracovali usilovne na každej domácej úlohe.

Vážení kolegovia, všetci ste strávili dlhé hodiny pri príprave vyučovacích materiálov, pri odposielaní úloh žiakom a čakaní na vypracované domáce úlohy....

Z celého srdca Vám chcem poďakovať za obetavosť a prácu nad rámec Vašich pracovných povinností.

Zaznelo posledné zvonenie a škola znova utíchla. Veselý smiech a džavot detí ostane len príjemnou ozvenou v srdciach našich zamestnancov.  Dovoľte mi, aby som sa im poďakovala za ich obetavú prácu. Pedagógom za zodpovedný a dôsledný prístup k žiakom, kreativitu, flexibilnosť a najmä oddanosť ich povolaniu. Všetkým nepedagogickým zamestnancom ďakujem za vysokú pracovnú výkonnosť a trpezlivosť, ktorú si práca v škole vyžaduje. V neposlednom rade ďakujem rodičom za spoluprácu a podporu, ktorú si všetci úprimne vážime.

V závere chcem poďkovať deviatakom, ktorí úspešne reprezentovali školu počas celého štúdia, prajem im veľa úspechov na stredných školách. Všetkým želám krásne prázdniny, plné dobrodružstiev, radostných zážitkov, nových priateľstiev, oddychu a relaxácie.

Dovidenia a hurá na prázdniny! Všetkým prajem z celého srdca krásne leto!

PaedDr. Soňa Nováková