Sobota 22. 9. 2018

Najzaujímavejší jesenný plod

Žiacky školský parlament privítal jeseň na škole usporiadaním výstavy ovocia a zeleniny. Celé podujatie mali pod patronátom žiačky zo VII.A - Bianka Sebedinská a Vaneska Gálošová. Žiaci priniesli bohatú zbierku rôznorodých plodín, nadmerných veľkostí, či netradičných tvarov a farieb. Zapojili sa aj družinári, ktorí z ovocia vyrobili krásnych ježkov a labute. Výstava bola ukončená hlasovaním o najzaujímavejší plod z našich záhrad. Do hlasovania sa zapojili všetci žiaci, pani učiteľky a aj škôlkari. Na prvom mieste skončil zaujímavý košík plný dobrôt, ktorý vytvorila Martinka Kováčová zo IV.A.

Druhé miesto patrí Simonovi Vraželovi zo VII.A.

Do výstavy prispel zmesou bylinkových čajov, ktoré obdivovali všetci prítomní.

O tretie miesto sa delia Vaneska Gálošová zo VII.A s gigantickým zemiakom a Martin Pinter zo VI.A, ktorý sa do súťaže zapojil svojim košíkom rôznorodosti. Víťazom blahoželáme a všetkým zúčastneným chceme poďakovať za vytvorenie skvelej akcie.