• O šachový pohár pani

Dňa 30. januára sa uskutočnil novoročný turnaj pod záštitou pani riaditeľky  S. Novákovej.  Dvadsiati účastníci turnaja boli vyžrebovaní do 5 skupín, z ktorých prví dvaja postupovali. Na záver  o prvenstvo   súťažili piati najlepší / J. Ilko,  M. Mráz,  M. Pinter,  V. Kováč,  T. Bukaj/.  „Pohár  riaditeľky školy“ získal Martin Pinter zo siedmeho ročníka, ktorý vo finále porazil  Tomáša Bukaja.  Z dievčat bola najlepšia siedmačka Miška Belecká.  Prvý ročník o turnaja  skončil jednoznačným úspechom siedmakov, uvidíme či sa niečo zmení na koncoročnom turnaji o „Šachového kráľa školy“.

Prvý ročník šachového turnaja - výsledky

1. Martin Pinter      VII. r.
            2. Tomáš Bukaj       VII. r.
            3. Vojtech Kováč      VII. r.
            4. Michal Mráz        VII. r.
            5. Jaroslav Ilko        IX. r.
            6. 10. A. Belecký, F. Belica, L. Hudec,                      D. Zmitko  /VIII. roč./, O.Mráz  /V. roč/.