Štvrtok 15. 11. 2018

Karneval

Telocvičňa našej základnej školy sa dnes premenila na miesto plné princezien, bojovníkov, športovcov, rozprávkových bytostí a v neposlednom rade na miesto plné radosti a veselosti. Žiaci a aj malí škôlkari si dnes užili karnevalovú zábavu. Najväčší úspech mala ježibaba Ninka, separovaný odpad v podobe Viki, postavička Minecraft v podaní Nicolasa, Darinka ako starý deduško a Levente ako Černoch. Na druhom stupni súperili kolektívne masky a hlasy poroty si získali deviataci ako pretekári Kokosové ježe, šiestaci zobrazujúci mobilné aplikácie, ôsmaci znázorňujúci Harryho Pottera a siedmaci ako Snehulienka so svojimi trpaslíkmi. Všetky deti boli odmenené sladkými dobrotami. Pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa prišli na svoje deti pozrieť.