• Informácie pre rodičov

• Informácie pre rodičov (ŠKD)

• ŠKD je v prevádzke od 11:05 do 16:00
        • Pre deti si môžu rodičia prísť od skončenia vyučovania do 16:00
        • Deti z ŠKD odchádzajú na základe informácie na zápisnom lístku o odchode žiaka. Inak dieťa uvoľníme iba na písomné požiadanie rodiča (nie ústne ani prostredníctvom mobilu).
        • Počas ŠKD žiaci nepoužívajú mobilný telefón.
        • Nosenie drahých predmetov ako sú mobil, tablet, zlaté retiazky, peniaze a pod. neodporúčame (na vlastnú zodpovednosť).
        •  Príspevok na úhradu za pobyt dieťaťa v ŠKD je 15 € mesačne.
        • Poplatok je potrebné vyplatiť na účet daný mesiac najneskôr do 15. dňa.
        • Je možné uhradiť viac mesiacov naraz alebo aj celý školský rok.
        • Poplatok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v ŠKD (v prípade akejkoľvek absencie dieťaťa v škole sa finančná čiastka nevracia).
        • Riaditeľka školy môže rozhodnúť o znížení alebo odpustení príspevku, ak zákonný zástupca predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi.

Milí rodičia!

Pobyt Vašich detí vonku – na školskom dvore, je neoddeliteľnou súčasťou každého dňa. Z psychohygienického hľadiska zdravého vývinu dieťaťa je preto tento pobyt nutné absolvovať každý deň (okrem veľmi nepriaznivého počasia). Prosíme Vás, aby ste k tomu prispôsobili aj oblečenie detí. Odporúčame radšej staršie oblečenie (ak sa dieťa potí, tak aj náhradné tielko, tričko) a v zimnom období náhradné veci (nohavice alebo otepľovačky, pančušky, rukavice a pod.).

Ďakujeme za pochopenie.